FTTH Design Studio Cloud
Genarator schematów optycznych

FTTH Design Studio Cloud – najwyższej klasy Genarator schematów światłowodowych

FTTH Design Studio Cloud to system w całości dostępny przez internet, który umożliwia generowanie schematów optycznych sieci światłowodowej w tym FTTH, Ringi …

Do systemu logujemy się za pośrednictwem przeglądarki internetowej, dzięki czemu praca na programie możliwa jest praktycznie z dowolnego miejsca.

Aby skorzystać z systemu FTTH Design Studio Cloud zapraszamy do założenia konta na stronie FTTH Design Studio Cloud rejestracja.

Cechy produktu

Uruchom FTTH Design Studio Cloud

Aby móc korzystać z systemu FTTH Design Studio Cloud potrzebujesz zarejestrować swoje indywidualne konto w systemie. W tym celu wykonaj następujące kroki:

Wejść na stronę FTTH Design Studio Cloud rejestracja;
Zapoznaj się z zapisami o RODO oraz zaakceptuj warunki.
Wypełnij formularz swoimi danymi osobowymi zawierającymi: imię, nazwisko, hasło, powtórnie hasło oraz adres e-mail. Następnie naciśnij przycisk Rejestruj i oczekuj na podaną w formularzu wiadomość e-mail, która umożliwi aktywację konta.
Po otrzymaniu maila przejdź na stronę podaną w mailu i oczekuj na drugiego maila z instrukcjami do korzystania z systemu.

Generator schematów optycznych

Standardowa instalacja FTTHDesignStudio pozwala w prosty sposób (simple/fast)  uzyskać schemat optyczny sieci światłowodowej zawierający połączenia włókien poszczególnych kabli. FTTHDesignStudio oferuje schematy optyczne potrzebne przy operacjach związanych z projektowaniem/budową/instalacją/modernizacją sieci światłowodowej. W ramach standardowej instalacji użytkownik otrzymuje dostęp do następujących schematów:

Schemat typu Single Line Diagram (pdf z przykładem)
Schemat typu Ring/Mesh
Schemat typu Splice plan
Schemat typu Node splice
Schemat typu SDU Splice plan (include splitter)
Schemat typu optical path
FREE
dystrybucja QGis

Jak to działa?

Wytworzenie schematu polega na wprowadzeniu informacji o kablach (przebieg/model/numer) i wprowadzeniu węzłów sieci światłowodowej(A-Z/MidSpan/Typ). Operacje wprowadzania danych użytkownik wykonuje poprzez program QGIS. Wprowadzenie minimalnej ilości informacji – kabel optyczny/model i węzły sieci światłowodowej pozwala na wygenerowanie schematów optycznych typu: <lista schematów typ SLD>

Po uzupełnieniu informacji o wyposażeniu węzłów w Tacki/porty/splittery i połączeniu włókien kabli przy pomocy ConnectionManager – można generować schematy zawierające pełną informację o połączeniach w sieci światłowodowej.

Użytkownik, który potrzebuje wytworzyć profesjonalny schemat sieci światłowodowej i załączyć go do własnej dokumentacji może w szybki i prosty sposób wykorzystać możliwości FTTHDesignStudio.

FREE

Wersja darmowa

Wersja darmowa FTTHDesignStudio umożliwia korzystanie z następującego zestawu schematów:

Cable routes on the backround map
FREE
Generacja dokumentacji

Cennik

Wersja płatna zawiera dostęp do pełnej listy schematów i pozwala umieścić własny logotyp na generowanej dokumentacji. W ramach usługi kustomizacji użytkownik może uzyskać dedykowany schemat wg własnych potrzeb.

Płatności w formie prepaid poprzez Paypal lub umowy na czas określony (???).

SLD, Between – free do weryfikacji topologii i spawania w trybie Preview, bez możliwości zapisania – bez logo, ramki – z limitem odniesionym do wyświetleń komercyjnych np. 10 preview potem musi być komercyjny.

Prepaid – 1 USD/diagram zapisany do pliku – ograniczenie ilość środków – do zastanowienia czy diagramy powinny mieć różną cenę w zależności od złożoności (liczba węzłów) typ diagramy SLD = 0, splice plan = 10 USD.

Prepaid un-limit rok – 1k USD – jedno stanowisko

Prepaid un-limit rok – 1k USD – wiele stanowisk.

FREE
Generacja dokumentacji